Stavebný zámok ZZ8072/55 - 4FN 177 22.1
  • Číslo v katalógu: 3
Stavebný zámok ZZ8072/55 - 4FN 177 22.1 pravý
Prevedenie povrchová úprava biely zinok
Balenie
a) hromadné 40 ks 4FN 177 22.X/1
b) jednotkové v krabici 34 ks
Váha 0,44 kg
Rozteč 72 mm
Hĺbka zádlabu 80 mm
Šírka čela 20 mm
Backset 55 mm